Bugün, 22 Nisan 2021 Perşembe

 Türksat  Uydusu  Frekans: 12685 - Symbol: 30000 - Polarizasyon: V (Dikey) - Fec: 2/3         TV Canlı İzle     

Açanal: “Yeni yıla daha güçlü giriyoruz”

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Zemzem Gülender Açanal, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Milletvekili Açanal, mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Sevgili Şanlıurfalı Hemşehrilerim;

Hem ülkemiz hem de dünyamız için çok zor geçen bir yılı geride bırakıyoruz. 2020, hepimizin hafızasında olduğu gibi tarihte de unutulmayan bir sene olacak.

Ülkemiz için seller, depremler ve doğal afetlerle başlayan 2020’de, pandemide kat be kat durumu ağırlaştırdı. Hayata ve sevdiklerimize tutunmak için kendi normalimizin ötesini keşfetmek zorunda kaldık. Elbette zorlandık; ama ülkemizin içinden geçtiği  durumlardan zorluklardan  bu dönemde hepimiz önemli şeyler de öğrendik.

Bunların en başında ise, bu toprakların yakından tanıdığı, dayanışma ruhunun canlanması geldi. Her mahallenin büyük bir aile olduğunu, bir araya geldiğimizde aşılamaz zannedilen zorluklarla mücadelenin mümkün kılınabildiğini gördük. Komşumuza karşı sorumluluğumuz ve ortak değerlerimizin etrafında mücadele etme azmimiz, hayatımıza pusula oldu.

Değerli Kardeşlerim,

2021’ye daha güçlü giriyoruz. Önümüzdeki yıl, pandeminin etkilerini azalttığımız ve İnşallah tamamen yendiğimiz yıl olacak. Bunun içinde dikkatli olmaya, gerekli tedbirleri almaya devam edeceğiz. Dolayısıyla 2021’i tedbirli bir şekilde karşılayacak ve Ülkemizin birlik ve beraberlik  ruhunu hissedeceğiz.

Umut hep bizimle olsun, çalışmak ve üretmek hep bizimle… Yeni yıl ülkemize sağlık ve bereket getirsin. Daima yan yana olacağız, birlikte güzel günlere yürüyeceğiz diyor,

 Şanlıurfalı hemşehrilerimin 2021 yılını en içten dileklerimle kutluyorum.”


İLGİNİZİ ÇEKECEBİLİR