BAŞKAN BEYAZGÜL'DEN ŞANLIURFA VAKFI'NA ZİYARET

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Şanlıurfa Vakfını yeni yerinde ziyaret etti.

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Şanlıurfa Vakfı Başkanı Mehmet Emin Karahan ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi.

Başkan Beyazgül’e ziyareti sırasında Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat ve AK Parti Grup Başkanvekili Faruk Bayuk da eşlik etti.

Şanlıurfa Vakfını ziyareti esnasında değerlendirmelerde bulunan Başkan Beyazgül, Şanlıurfa için karşılıklı görüş alışverişinde bulunarak gereken her türlü çalışmayı birlikte yapmaya hazır olduklarını vurguladı.

 

BAŞKAN BEYAZGÜL'' ŞANLIURFA'YI CAZİBE MERKEZİ YAPACAK ÇALIŞMALARI BİRLİKTE YÜRÜTECEĞİZ''

Başkan Beyazgül, “Yenilenen ve yeni yerini açan Şanlıurfa Vakfını ziyarete geldik. Sivil Toplum Kuruluşları halkın malıdır, gerek Ankara’da Kemal Alataş gerekse Şanlıurfa'da Mehmet Emin Karahan gerçekten Şanlıurfa için hayırlı hizmetler yapmışlardır. Karşılıklı olarak Şanlıurfa’ya hangi hizmetleri yaparız, bir birimize nasıl katkı sağlarız, Şanlıurfa’ya nasıl katkı sağlarız konularında görüş alışverişinde bulunmak ve yine Şanlıurfa ile ilgili duygu ve düşüncelerini almak, toplumun nabzını bir nebze de olsa burada ölçmek adına Şanlıurfa Vakfını ziyaret ettik. Geçmişi çok uzun olan bu Vakfımız halkımızın desteğini aldığı için tasvip gördüğü için bugüne kadar yaşamıştır ve inanıyorum ki bundan sonra da yaşamaya devam edecektir. Şanlıurfa Vakfımız, Şanlıurfa’mızın değerlerini çok daha üste taşıyacak, ortaya çıkaracaktır. Şanlıurfa’yı gerçekten cazibe merkezi yapacak çalışmaları hep birlikte yürüteceğiz. ” dedi.

 

BAŞKAN CANPOLAT:'' ŞANLIURFA'NIN TANITIMI İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPACAĞIZ''

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat ise, ziyarete ilişkin yaptığı açıklamada “Şanlıurfa Vakfının Şanlıurfa Şubesini ziyaret ettiklerini,  yeni  yerlerinin hayırlı ve uğurlu olmasını dilediklerini aktararak bizlerde elimizden geldiği kadarıyla STK’larımızın desteklenmesi ve Şanlıurfa'nın tanıtımı noktasında elimizden geleni yapacağız dedi.

 

KARAHAN: '' BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İLE ORTAK PROJELER YAPACAĞIZ''

Şanlıurfa Vakfı'nın Şanlıurfa'da yıllardır Türkiye’nin her statüsünde hemşerilerimize hizmet veren bir Sivil Toplum Kuruluşu olduğunu belirten Şanlırufa Vakfı Başkanı Mehmet Emin Karahan ziyaretlerinden ve desteklerinden ötürü Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeynel Abidin Beyazgül’e, Haliliye Belediye Başkanımız Mehmet Canpolat’a, Karaköprü Belediye Başkanımız Metin Baydilli’ye desteklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Büyükşehir Belediye Başkanlığımızla beraber Şanlıurfa’nın tanıtımı, sosyo-kültürel tanımını ve değerlerini daha da iyi tanıtmak için ortak projeler kararı aldık” dedi.


İLGİNİZİ ÇEKECEBİLİR