Bugün, 22 Nisan 2021 Perşembe

 Türksat  Uydusu  Frekans: 12685 - Symbol: 30000 - Polarizasyon: V (Dikey) - Fec: 2/3         TV Canlı İzle     

Canpolatlar AVM'nin önü neden kapatıldı?

Abdulhadi Canpolat: Urfa'ya hizmet eden bir firmayız. Kâr gütmeden burada istihdam sağlamaya çalışıyoruz.

Şanlıurfa'da, dün akşam saatlerinde şehrin göbeğinde hizmet veren Canpolatlar alışveriş merkezinin önünde gelişi güzel bir şekilde demir bloklar yerleştirilerek giriş ve çıkışları kapatıldı.

Nevali Oteli, geçtiğimiz yıl beraberinde avm ve petrol istasyonu ile birlikte Katarlı bir firmaya satılmıştı. Abide Park olarak bilinen avm bölümünü kiralayarak Urfa'ya hizmet veren Canpolatlar Grubu, bugünlerde bir takım engellerle karşı karşıya kalıyor.

İddiaya göre, Canpolatlar Grubu AVM'den çıkarılmak isteniyor. işveren firmanın da bu yüzden bir takım bıktırma polikasına maruz kaldığı öğrenildi. Avm önündeki oto parkta dün akşam saatlerinde demir bloklar dikilerek giriş çıkışlar kapatıldı. Bunu üzerine Canpolatlar Grubu harekete geçerek olayı mahkemeye taşıdı. Mahkeme süreci başlayan olayla ilgili olarak, sonuç alınana kadar demir bariyerlerlerin kaldırılmasına karar verildiği öğrenildi.

Adli sürecin devam ettiği öğrenilirken konuyla ilgili olarak flaş açıklamalarda bulunan Canpolatlar Grubu Yönetim kurulu üyesi Abdulhadi Canpolat, Urfa'ya hizmet eden bir firmayız. Kâr gütmeden burada istihdam sağlamaya çalışıyoruz. Dedi. 

İşte o açıklamanın tamamı... 

https://youtube.com/watch?v=8ViYXFZ-N0s&feature=share

 


İLGİNİZİ ÇEKECEBİLİR


https://youtube.com/watch?v=8ViYXFZ-N0s&feature=share