Biorezonans nedir?

Batıda yaygın olarak kullanılan ancak ülkemizde yeni tanınmakta olan biorezonans tedavisi ağrısız, acısız, ilaçsız ve yan etkisiz biyolojik bir tedavi yöntemi olup  şuanda OSM Ortadoğu Hastanesinde uygulanmaktadır.

Yaş ve cinsiyetten bağımsız olmak üzere herkese biorezonans tedavisi uygulanabilir. Bebeklere, çocuklara ve hamile kadınlara uygulanmasında herhangi bir sakınca bulunmamaktadır.

Vücudumuzun tüm organlarından yayılan elektromanyetik frekanslar vardır. Organlarımızın yaydığı frekans bir televizyonun yaydığı frekansın binde biri kadardır.

Her insanın bünyesinde kendine özgü aralıklarla yayılan frekanslar bulunmaktadır. Biorezonans tedavisi hastalıklı dokulara, yaydıkları frekansın tam aksi yönünde frekans uygulayarak bu hastalıklara karşı savaşma yöntemidir.

Ağrısız, acısız, ilaçsız ve yan etkisiz bir yöntem olan biorezonans tedavisinde insanların yaydıkları elektromanyetik frekanslar özel bir cihaz yardımıyla anlaşılır ve hastalıklı dokulara tam aksi frekansta frekans uygulanır.

Bazen vücudumuzdan kötü sesler yükselir. Bu sesler biorezonans cihazı ile duyulabilir ve biorezonans terapisi ile düzeltilebilir. Biorezonans alternatif tıbbın teknolojideki en ileri boyutudur.

Biorezonans tedavisi klasik tıbbı destekleyen yardımcı bir yöntemdir. Biorezonans tedavisi, OSM Ortadoğu Hastanesinde doktor gözetiminde  uygulanmaktadır.

Biorezonans tedavisine hastayla ilgili ön bilgi edinme süreci ile başlanır. Hasta hangi şikayetle gelmiş olursa olsun öncelikle mutlaka hastaya kan tahlili yapılarak genetik ve çevresel kaynaklı hastalıklar tespit edilir.

Hastaya uygulanan kan testinde şunlara bakılır:

- Alerjenler

- Besin alerjileri

- Aşı alerjileri

- Virüsler

- Bakteriler

- Parazitler

- Mantarlar

- Kimyasal maddeler

- Ağır metaller

- Çevre toksinleri

- Gıda katkıları

- Kanser hücreleri

İLGİNİZİ ÇEKECEBİLİR