ŞANLIURFA`DA "ATİYE" FIRTINASI ESTİ

Bir yıl önce, dünyanın modasını, tatlarını ve eğlencesini Şanlıurfa halkının ayağına getiren Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, ilk yaş gününü sevilen sanatçı Atiye ile kutladı.

Şarkıları, yorumu ve sempatik tavırlarıyla son dönemlerin en çok konuşulan genç yıldızlarından Atiye, Şanlıurfa Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi?nde sevenleriyle buluştu.

Hayranlarını şarkılarına eşlik etti

Şarkıcılığının yanı sıra, besteci, söz yazarı ve dansçı kimliğiyle müzik kariyerini başarıyla sürdüren Atiye, muhteşem sahne performansıyla hayranlarının gönlünü fethetti. Sesinin yanı sıra müziğin ritmine uygun danslarıyla da izleyenleri coşturan Atiye, hayranlarının gönlünde bir kez daha adeta taht kurdu. Atiye?nin şarkılarıyla coşan AVM ziyaretçileri, genç sanatçıya eşlik ederek unutulmaz bir gün yaşadılar

Şarkılarını hayranlarıyla birlikte seslendiren Atiye, sahneye dönüştürülen buz pisti çevresini dolduran Şanlıurfalıların uzattığı elleri geri çevirmedi. Mümkün olduğunca fazla hayranının elini tutmak için buz pistini birkaç kez turlayan Atiye, verdiği mini konser sonrasında bol bol imza dağıttı.

 

İLGİNİZİ ÇEKECEBİLİR