EYYÜBİYE BELEDİYESİ ARAÇ FİLOSUNU GÜÇLENDİRİYOR

Eyyübiye Belediyesi, Fen İşleri Müdürlüğü Makina İkmal Birimine toplam 22 yeni araç alarak hizmetin vatandaşa daha hızlı ve daha sağlıklı gitmesi için filosunu güçlendirmeye devam ediyor.

Merkez ve Kırsalda yürüttüğü çalışmalarla takdir toplamaya devam eden Eyyübiye Belediyesi yeni araç filosuyla hizmetin hızlı bir şekilde vatandaşa ulaşmasını hedefliyor. Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci,  Ak Parti Eyyübiye İlçe Başkanı İsmail Demirbaş, Belediye Başkan Yardımcıları, Belediye Meclis Üyeleri ile ilgililerin katıldığı törenle yeni araçlar Eyyübiye Belediyesinin filosuna dahil edildi.  Özel bir firmanın makine ikmal tesislerinde gerçekleşen araç teslim töreninde 10 kamyon, 1 vidanjör, 1 tır, 1 greyder, 1 eksvatör, 1 yükleyici, 3 kepçe, 1 silindir ve 3 traktör Belediyenin filosuna dâhil edildi.

Yeni araçların teslim töreninde araçları inceleyen ve ilgililerden araçlar hakkında bilgi alan Başkan Ekinci, yeni alınan hizmet aracının şöför mahaline binerek aracı test etti. Yetkililerden araçların özellikleri hakkında bilgiler de alan Başkan Ekinci araçların Eyyübiyelilere hayırlı uğurlu olmasını diledi.

İLGİNİZİ ÇEKECEBİLİR