Çiftçiler ve Zirai İlaç Bayileri Havuz Başında İftar Yaptı

Şanlıurfalı çiftçiler ile zirai ilaç satış bayileri havuz başında düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi. CHRYSAMED Zirai İlaç Firması Şanlıurfa Bölge Bayisi Karadağ Tarım tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen iftar yemeği bu yıl Harran Otelinde havuz başında gerçekleştirildi.

CHRYSAMED Zirai İlaç Firması Şanlıurfa Bölge Bayisi Karadağ Tarım tarafından bu yıl Harran Otelinde havuz başında düzenlenen geleneksel iftar yemeği CHRYSAMED Zirai İlaç Firmasının katkılarıyla gerçekleştirildi. CHRYSAMED Zirai İlaç Firması Şanlıurfa Bölge Bayisi Karadağ Tarım tarafından gerçekleştirilen geleneksel iftar yemeğine CHRYSAMED Zirai İlaç Firması Satış ve Pazarlama Koordinatörü Cesur Serdar Güldoğan, Şanlıurfa Bölge Bayisi Karadağ Tarım Yönetim Kurulu Başkanı Maruf Karadağ, Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Emin İzol, Ziraat Bankasının Şanlıurfa Merkez Şubesi Yetkilileri ile Şanlıurfalı çok sayıda çiftçi katıldı.

Düzenlenen iftar yemeğinde konuşan CHRYSAMED Zirai İlaç Firması Satış ve Pazarlama Koordinatörü Cesur Serdar Güldoğan yaptığı açıklamada Şanlıurfa’da bulunmaktan ve Şanlıurfa çiftçisi ve zirai ilaç bayisi olan meslektaşlarıyla birlikte iftar yemeğinde bulunmaktan dolayı oldukça mutlu olduğunu dile getirdi.

CHRYSAMED Zirai İlaç Firması Şanlıurfa Bölge Bayisi Karadağ Tarım Yönetim Kurulu Başkanı Maruf Karadağ ise yaptığı açıklamada “Karadağ Tarım tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen iftar yemeği bu yılda gerçekleştirilmiştir. Karadağ Tarım olarak geleneksel iftar yemeğine katılan tüm meslektaşlarıma, Şanlıurfalı çitçilere ve bizleri yalnız bırakmayıp her fırsatta yanımızda olan ve bizlere destek veren CHRYSAMED Zirai İlaç Firmasına teşekkür ediyorum” dedi. (Haber Merkezi)

İLGİNİZİ ÇEKECEBİLİR