Şehidin son paylaşımı yürekleri dağladı

Şehit polis memuru Tanju Sakarya`nın ölmeden önce sosyal medya üzerinden eşi için yaptığı, "Yaşlanıp, öyle kol kola yürüyelim mi?" paylaşımı yürekleri bir kez daha dağladı.

Şanlıurfa `da terör örgütü PKK militanlarının açtığı ateş sonucu şehit edilen polis memurlarından Tanju Sakarya `nın, sosyal medyada yaptığı son paylaşımlarında, cenazesinde yürekleri dağlayan eşi Fatime`ye sevgisini dile getirdiği ortaya çıktı.

16 AY ÖNCE EVLENDİLER

Balıklıgöl Devlet Hastanesi önünde meslektaşı Fatih Kılbey ile birlikte terör örgütü PKK militanların n gerçekleştirdiği silahlı saldırıda şehit olan Tanju Sakarya, eşi ile birlikte ortak açtığı sosyal medya hesabındaki son paylaşımlarında yaklaşık 16 ay önce evlendiği Fatime Sakarya `ya olan sevgisini dile getirdi.

"NE GÜZEL YAŞLANIRSIN SEN"

Sakarya, şehit olmadan 1 hafta önce, aynı gün art arda yaptığı iki paylaşımdan ilkinde, "Yaşlanıp, öyle kol kola yürüyelim mi? Ne güzel yaşlanırsın sen" yazan ve kol kola yürüyen yaşlı çiftin resmi bulunuyor. İkinci paylaşımda ise öpüşen iki çocuğun resmi üzerinde ise "Sen bana yangın ol efendim. ben sana rüzgar" ifadeleri yer alıyor.

"EŞİNİN BAYRAĞA SARILI TABUTUNU YORUMSUZ PAYLAŞTI"

Öte yandan cenaze töreninde feryatlarıyla yürekleri dağlayan Fatime Sakarya, sosyal medya hesabını kullanmaya devam ederken, profil resmine ise eşiyle birlikte çektirdikleri fotoğrafı koydu. Fatime Sakarya, hesaptan Türk bayrağına sarılı eşinin tabutuna sarıldığı fotoğraf karesini yorumsuz olarak paylaştı.

İLGİNİZİ ÇEKECEBİLİR