TARİHİ İLÇE HARRAN, ÖZYAVUZ İLE HIZLA DEĞİŞİYOR

Şanlıurfa kent merkezi ve ilçelerde çalışmalarını büyük bir özveriyle sürdüren  Harran Belediye başkanı Mehmet Özyavuz Harran`nın bütün kırsal ve şehir merkezindeki  yollarını dur durak bilmeden yeniden inşa ediyor.

Harran ilçesinin en işlek yollarından biri olan İMKB Anadolu lisesinin yolunda başlattığı çalışmalarda sona gelindi.

Daha önce ilçe yol ağının oldukça zayıf olduğunu belirten Harranlılar, Harran Belediye başkanı Mehmet Özyavuz sayesinde yeni yollara kavuştukları ve ilçe merkezine rahat bir şekilde ulaşabildiklerini söylediler.

Harran İlçesi?nde Hayati Harrani Türbe ve Camisinin yer aldığı Hayati Harrani Caddesi, ve mezarlık etrafı, Süleyman Demirel mahallesi caddeleri, Hz Yakup mahallesi caddeleri, bütün okulların yolları biterken Harran İMKB- YİBO Anadolu lisesinin yolu beton parke döşeme işi bitme aşamasına geldi.

Hayati Harrani Caddesi ve Harran Sanayi Sitesi?nde yürütülen beton parke çalışmalarından dolayı Harran Belediye Başkanı Mehmet Özyavuz?a teşekkür eden Harranlılar, ?Harran ilçesinin bu tür hizmetlere ihtiyacı vardı. Yapılan çalışmaları taktirle karşılıyoruz, eskiden Harran?ın yolları berbattı. Çamurdan ve tozdan geçilmiyordu, şuan yapılan çalışmalarla Hayati Harrani Caddesi ve diğer caddeler çok güzel oldu. Emeği geçenlere teşekkür ediyoruz? diye konuştular.

 

İLGİNİZİ ÇEKECEBİLİR