Aday Adaylık basın açıklaması

Değerli basın mensupları, kutlu davaya gönül vermiş değerli teşkilatımız, kıymetli Şanlıurfalı hemşerilerim

Bildiğiniz üzre Ülke olarak çok kritik bir süreçten geçiyoruz, gerek ülke içinde gerekse ülke dışında  geleceğimize kastetmek isteyen karanlık güçlere karşı hem devletimiz hem de güvenlik güçlerimiz amansız bir mücadele vermektedir.Bu mücadelede şahadet makamına erişmiş yiğitlerimize ALLAH?TAN RAHMET gazilerimize acil şifalar diliyorum.  

Değerli basın mensupları

Kimsesizlerin kimi, mazlumların sesi RECEP TAYYİP ERDOĞAN?ın önderliğinde daima yarın seçim olacakmış gibi  çalıştık, çalışmaya devam ediyoruz. Biz teşkilat olarak her seçime önem veriyoruz ama bu seçime yüzyılın seçimi diye bakıyoruz.. Daha müreffeh daha güçlü ve daha Aydınlık bir Türkiye için biz bu seçime gece gündüz yağmur çamur demeden Gençlik kollarımızla kadın kollarımızla ilçe teşkilatlarımızla koordineli olarak çalışıp hem ilimizde hem de ülke genelinde inşALLAH en başarılı sonucu elde edeceğimize inanıyorum. her seçimde olduğu gibi bu seçimde de kapı kapı dolaşıp sıkmadık el girilmedik gönül bırakmayacağız.

Yaklaşık 10 gündür devam eden Milletvekili aday adaylık başvuru sürecimiz bugün itibariyle sona ermiştir.   Başvuru bilgilerini sizinle paylaşmak istiyorum

247 erkek aday adayı

41 bayan adaya adayı

12 engelli aday adayı olmak üzere toplam 300 aday adayımız başvurularını gerçekleştirmiştir.

Şimdiden tüm aday adaylarımıza başarılar diler ülkemiz ve Şanlıurfa?mız  için hayırlara vesile olmasını dileriz. Başvuru sürecinde büyük gayretler sarfeden  milletvekili aday adaylık başvuru komisyonumuza teşekkür ederiz. Bundan sonraki süreçte aday adaylarımız süreç ile ilgili gerekli bilgileri akadayadayları.com sitemizden temin edebilirler.  Yine bu süreçte parti olarak aday adaylarımıza SMS yoluyla bilgilendirme mesajları atacağız. 5 mayıs  Cumartesi günü temayül yoklamasını gerçekleştireceğiz. Temayül yoklaması ile ilgili Aday Adaylarımız bilgilendirilecektir. Bizler Şanlıurfa?mızdan bir daha ifade ediyoruz ki Şanlıurfa liderinin yanında ve  2023?e hazır.

İLGİNİZİ ÇEKECEBİLİR