Bugün, 4 Temmuz 2020 Cumartesi

 Türksat  Uydusu  Frekans: 12685 - Symbol: 30000 - Polarizasyon: V (Dikey) - Fec: 2/3         TV Canlı İzle     

MİLLETVEKİLİ AÇANAL`DAN BAYRAM MESAJI

Türkiye Büyük Millet Meclisi tarafından yapılan görevlendirme ile yurtdışında olan ve Şanlıurfa?daki bayramlaşma programına katılamayan AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Zemzem Gülender Açanal, bayram mesajı yayımladı.

Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Zemzem Gülender Açanal, Türkiye Büyük Millet Meclisi tarafından yapılan görevlendirme bayramı yurtdışında geçiriyor. Bayramda Şanlıurfa?ya gelemeyen Milletvekili Açanal, hemşerilerinin bayramını yayımladığı yazılı mesaj ile kutladı.

Milletvekili Gülender Açanal, yayımladığı mesajında şu ifadelere yer verdi;

?Tüm hemşerilerimi saygı ve muhabbetle selamlıyor, Ramazan Bayramımızı tebrik ediyor, hayırlara vesile olmasını diliyorum.

Paylaşmayı, yardımlaşmayı, sabrı hatırlatan Ramazan Ayını sağlık ile tamamlamış; arınmış, şükreden ve af dileyen birer ruh ile bayrama kavuşmayı dilediğimiz bu mübarek arefe günlerinde şehitlerimiz sebebi ile buruğuz. Evlatlarımız Efendimize komşudur, mekânları cennettir. Tekrar tüm ülkemize baş sağlığı diliyorum.

TBMM Parlamento Heyeti olarak, Orta ve Doğu Avrupa Ülkeleri Parlamento Başkanları 4Toplantısı sebebi ile bu bayram memleketimde olamamanın hüznü içindeyim. Ancak bizim görevimiz de bu. Hizmet etmeye talip oldu isek, gün ayırt etmeksizin elimizden geleni yapmalıyız, yapıyoruz, yapacağız.

Birliğin, beraberliğin, hoşgörü ve vefanın coştuğu bayramlarımıza gölge düşmeyen günler umudu; sıhhat, afiyet ve kardeşlik duası ile tüm İslam Aleminin mübarek Ramazan Bayramını tebrik ediyor, saygı ve muhabbetlerimi sunuyorum.?


İLGİNİZİ ÇEKECEBİLİR