DR.KORKMAZ?A ZİYARET

Şanlıurfa Ortopedik Engelliler Derneği Başkanı Abdullah Şeker ve beraberindeki Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Şanlıurfa Balıklıgöl Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. İzzet Korkmaz’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileğinde bulundular.

Mahkeme kararı sonucu tekrar eski görevine dönen, Başhekim Korkmaz’a hayırlı olsun dileklerinde bulunan Şeker şunları söyledi.” Kısa bir zaman diliminden sonra, tekrar eski görevine dönen Korkmaz’ı makamında, hem ziyaret etmek hem de hastanedeki son durum hakkında bilgi sahibi olmak istediklerini ve bu yüzden bu ziyareti gerçekleştirdiklerini söyledi”

Şanlıurfa Ortopedik Engelliler Derneğinin yöneticilerinin bu nazik ziyaretinden duymuş, olduğu memnuniyeti dile getiren Şanlıurfa Balıklıgöl Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. İzzet Korkmaz ” Öncelikle dernek yöneticilerinin bu ziyaretlerinden dolayı memnun olduklarını, kısa bir aradan sonra tekrar görevinin başında olduğunu ve bırakmış olduğu yerden tekrar başlayarak, amaçlarının halka iyi bir hizmet vermek olduğunu dile getirdi”. Ziyaret daha sonra fikir alışverişi içersinde sona erdi.

İLGİNİZİ ÇEKECEBİLİR