ŞANLIURFASPOR`A DESTEK İSTENİYOR

Şanlıurfaspor’un kendi sahasında  Çorumspor karşında aldığı galibiyetin sevinci yaşanırken,Takıma ve yönetime  destek çağrısı yapıldı…

Bankasya ligine yükselmek için mücadele  veren ve geride kalan ilk dört maçta aldığı 8 puanla grupta liderlik koltuğuna oturan Şanlıurfaspor’a  maddi ve manevi desteğin verilmesi isteniyor.Şanlıurfaspor’un kendi sahasında dün yaklaşık 25 bin taraftar desteği ile konuk ettiği Çorumspor karşılaşmasının devre arasında  birlik mesajları verildi. Belediye Başkanı Ahmet Fakıbaba, Kulüp Başkanı Habip Arslan, Kulüp Basın sözcüsü Ömer Kapaklı ve diğer yöneticiler dün İş adamı Emin Kaya’ya   Şanlıurfaspor ve spora olan desteklerinden dolayı Şanlıurfasporun resmi formasına Emin Kaya yazılı 63 numaralı formayı  takdim ettiler.

Ankara’da bulunan İş adamı Emin Kaya geçtiğimiz hafta Şanlıurfaspor’un   Etimesgut maçının deplasman giderlerini karşılaması spor kamuoyunda örnek davranış olarak gösterilmişti. Şanlıurfaspor yönetimi ise dün İş adamı Emin Kaya’ya 63 sırt numaralı Sarı-yeşil renkli formayı hediye ettiler. GAP Arena stadyumunda gerçekleşen törende konuşan Belediye Başkanı Ahmet Fakıbaba  İş adamı Emin Kaya’nın verdiği desteğin önemine değinerek’Emin beyi yürektek kutlarım, urfa bir Pazar günü bayram yaşadı, herkesi destek vermeye davet ediyorum başarı para ile oluyor, ben urfaspora belediye desteğini veriyorum, bir veriyorsam, urfaspor sayesinde tanıtım açısından 5 alıyoruz, yönetim kurulu ise bu takımın gizli kahramanlarıdır’dedi. Urfaspor olmak üzer  hayırsever iş adamı olarak tanınan Emin  Kaya ise  yaptığı açıklamada, urfasporun emrindeyim bu muhteşem seyirci ile hedef süperlig olacaktır, bizde destek çıkarak katkı sunacağız,bu formayı öperek alıyorum’dedi.öte yandan Şanlıurfaspor kulüp Basın sözcüsü Emin Kaya ise yaptığı açıklamada’ Şanlıurfasporun başarısında herkesin katkı sunmasını beklediklerini, Emin Kaya gibi diğer iş adamlarımın katkısı vardır, onları da kamuoyunda onurlandıracağız’dedi.

İLGİNİZİ ÇEKECEBİLİR