KAPAKLI?YA URFA MERKEZDEN BÜYÜK DESTEK

Şanlıurfa Merkezin adayı yönünde boşluğa dikkat çeken M.Ali Kapaklı, “Ben yıllardır Şanlıurfa’da en önemli Medya Kuruluşunun yöneticisi olarak tüm sorunları yakından bilen biriyim. Halkımın ne istediğini en iyi bilenlerden biriyim”dedi..

Kapaklı, Şanlıurfa Merkez Aday adayı olarak kendisine gösterilen büyük ilgi nedeniyle herkese teşekkür etti.

AK Parti Milletvekili aday adayı M.Ali Kapaklı’da diğer aday adayları gibi seçim çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdürüyor.

M.Ali Kapaklı bugün Şanlıurfa’daki Medya kuruluşlarını ziyaret etti. Aday adaylığını açıkladıktan hemen sonra Şanlıurfa’daki tüm Medya kuruluşlarından büyük destek gördüğüne dikkat çeken Kapaklı, “Gazeteci arkadaşlarıma içtenliğimle teşekkür ediyorum”dedi.

M.Ali Kapaklı, Şanlıurfa’daki en büyük Medya grubunun Yönetim Kurulu Başkanlığına yıllardır yürüttüğüne dikkat çekerek, “Gazeteci ve Yazar olmam nedeniyle yıllardır Şanlıurfa ve İlçelerdeki tüm sorunları birebir yakından takip eden bilen biriyim. Ben AK Partinin kuruluş yıldönümünden itibaren bu Partiye gönül verdiğimi AK Parti çevresi yakından bilmektedir. Öyleki 2004 seçimlerinde AK Partiden İl Genel Meclisi adaylık sürecimde olmuştu. Sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Türkiye’mize yapmış olduğu çalışmalar benim bu Partiye bağlılığımın en büyük nedenlerinden biridir. Yıllardır Gazeteci-Yazar kimliğimle olumlu girişimleri kendi köşemde kaleme alıyordum. Ancak şimdi Şanlıurfa halkının huzuruna aktif bir siyasetçi kimliğimle çıkmış durumdayım. Diğer aday adaylarına başarılar diliyorum. Bu zorlu yarışta ben de varım demek için aday adayı oldum. 12 Haziran seçimleri Türkiye Cumhuriyetinin en önemli seçimlerinden biri olacaktır. Bu nedenle adaylar belirlendikten sonra da tüm aday adaylarının aynı tempoyla kendi Partileri ve gönül verdikleri Başbakan için çalışmalarına daha fazla hızla devam etmesi benim kişisel olarak en büyük isteğimdir. Aslı kırılma, küsme olmadan herkes adaymış gibi seçim çalışmalarını yapacaktır. Şahsen ben bu olaya böyle bakıyor ve böyle düşünüyorum”dedi.

AK Parti Milletvekili aday adayı M.Ali Kapaklı, Şanlıurfa Merkezde Milletvekilliği anlamında ciddi bir boşluk olduğunu aday adayı olmasında bu hususunda etkili olduğunu belirterek “Şayet kısmet olur aday gösterilir ve Milletvekili seçilirsem başta Şanlıurfa ve Merkez Köyler olmak üzere Şanlıurfa’nın genelinin özlenen Milletvekili profilini ortaya koyacağıma söz veriyorum. Şanlıurfa kamuoyunun neler hissettiğini, nasıl bir beklenti içersinde olduklarını gayet yakından biliyorum. Şanlıurfa GAP’la birlikte Türkiye’nin en önemli İl’leri arasında yerini almıştır. Nasılki Türkiye coğrafi konumu nedeniyle Dünya için çok önemli bir Ülke ise Şanlıurfa’da Türkiye’de coğrafi konumu nedeniyle bu özelliğini elinde bulundurmaktadır. Ortadoğuya açılan pencerelerin başında gelen Şanlıurfa Bölgedeki her türlü hareketlilikten olumlu ya da olumsuz etkilenen il’lerin başında gelmektedir. Bu nedenle Milletvekili olanların önemli bir rol üstlendiklerini düşünüyorum”dedi(Haber Merkezi)

İLGİNİZİ ÇEKECEBİLİR