Bugün, 6 Temmuz 2020 Pazartesi

 Türksat  Uydusu  Frekans: 12685 - Symbol: 30000 - Polarizasyon: V (Dikey) - Fec: 2/3         TV Canlı İzle     

FAKIBABA, SURİYE?DE

Şanlıurfa Belediye Başkanı Ahmet Eşref Fakıbaba Suriye’ye gitti. Başkan Fakıbaba beraberinde Belediye Başkan Yardımcıları Fevzi Yücetepe, Mustafa Aydın’ın yanı sıra bazı Müdürlerinide Suriye’ye götürdü. Yarın geç saatlerde Şanlıurfa’ya dönecek olan Başkan Fakıbaba’nın görevine vekaleten Başkan Yardımcılarından Habib Arslan bakıyor.

Belediye Başkanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Güneydoğutv.com editörüne yaptığı açıklamada, “Bir süre önce Suriye’den bir Heyet şanlıurfa’ya gelerek Belediyecilik anlamında çeşitli görüşmelerde yapmışlardı. Biz de kendilerine iadeyi ziyarete gidiyoruz. İki Ülke arasındaki sıcak ilişkiler Belediyecilik anlamında da sürdürülecektir”dedi.

Belediye Başkanı Ahmet Eşref Fakıbaba 2010 yılının Şanlıurfa açısından çok iyi geçeceğini de söyleyerek şu açıklamayı yaptı :

“Şanlıurfa’mıza gelen yerli ve yabancı turistlerin Şanlıurfa ile ilgili düşünceleri bizim için büyük önem taşıyor. Şanlıurfa’ya gelen her turist Urfa’nın çok temiz, düzenli bir kent olduğunu söylüyor. Çalışma arkadaşlarımızla gece-gündüz çalışıyoruz. Amacımız daha güzel bir Şanlıurfa’nın oluşumunu sağlamaktır. Şanlıurfa halkının bize vermiş olduğu büyük desteğin bilinci içersinde hareket ediyoruz. 2009 yılı ekonomik anlamda biraz sıkıntılı geçti. Ancak bu süre içersinde bayağı yol katettik. Özellikle Nisan-Mayıs ayından itibaren halkımız  Belediyecilik açısından önemli çalışmaları gözlemleyecektir. Şanlıurfa Belediyesi olarak biz ikinci 5 yılımızın her yılını, her ayını planlamış durumdayız”dedi.(Haber Merkezi)


İLGİNİZİ ÇEKECEBİLİR