Kadrosunu güçlendiriyor...

2 Cildiye uzmanı ve bir Göğüs Hastalıkları Uzmanını kadrosuna katan hastane’nin önümüzdeki günlerde Onkoloji Ünitesini Kanser Tedavi Merkezi şeklinde yeniden dizayn edeceği, bu alanda Türkiye’de isim yapmış birkaç hekimi Şanlıurfa’ya getireceği bildirildi.

 

OSM Ortadoğu Hastanesi daha hızlı ve etkin hizmet sunabilmek amacı ile hekim kadrosunu yeni isimlerle güçlendiriyor. Cildiye Polikliniğinde Uz. Dr. Esra Arısoy ve Uz. Dr. Nermin Sak ile yoluna devam eden Hastane, Göğüs Hastalıkları Polikliniğini de Uz. Dr. Tuncer Şenol’la güçlendirdi.

 

 

 

Uz. Dr. Esra Arısoy Kimdir?

 

1979 Sakarya Doğumlu. İlk Orta ve Liseyi Sakarya’da okuduktan sonra Konya Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirdi. Samsun 19 Mayıs Üniversitesinde ihtisasını tamamlayan Cildiye Uzmanı Dr. Esra Arısoy, mecburi hizmet için geldiği Şanlıurfa Balıklıgöl Devlet Hastanesinde 2 yıl görev yaptı. Arısoy, 15 Nisan 2011 tarihinden itibaren OSM Ortadoğu Hastanesinde görev yapıyor.

 

Uz. Dr. Nermin Sak Kimdir?

 

1990 yılında Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. İhtisasını Dicle Ünivesitesi Tıp Fakültesinde yapan Uz. Dr. Nermin Sak, uzun süre Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görev yaptı. Nermin Sak, 1 Temmuzdan itibaren hasta kabul ediyor.

 

Uz. Dr. Tuncer Şenol Kimdir?

 

1972 Samsun Doğumlu. İlk, orta ve lise eğitimini Samsun’da gören Şenol, Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. İhtisas Eğitimini İstanbul Süreyyapaşa Eğitim ve Araştırma Hastanesinde yapan Şenol, bir süre Balıklıgöl Devlet Hastanesinde görev yaptıktan sonra özel bir klinikte çalıştı. Göğüs Hastalıkları Uzmanı Tuncer Şenol da 1 Temmuzdan bu yana hasta kabul ediyor.(urfaha)

İLGİNİZİ ÇEKECEBİLİR