TFF toplantısı Şanlıurfa`da yapılacak!

Bank Asya 1.Lig, Spor Toto 2.Lig ve 3.Lig Kulüp Başkanlarının katılacağı ilk toplantı, Nisan ayı içersinde Şanlıurfa’da yapılacağı açıklandı. Şanlıurfaspor Kulübü Başkanı Kemal Saraçoğlu’nun girişimleri sonrası Şanlıurfa’da yapılması planlanan toplantıya, Ttürkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören’in de katılması bekleniliyor.

2. ve 3. Lig temsilcileri belirlendi
Bu arada Türkiye Futbol Federasyonu tarafından "Spor Toto 2. Lig Profesyonel Kurul Toplantısı" İstanbul`da yapıldı.

The Marmara Oteli`ndeki tam gün süren toplantıda, TFF Yönetim Kurulu tarafından oluşturulan "Profesyonel Kurul"un hedefleri dile getirilirken, ayrıca ilgili lig ve grupları temsil edecek kurul üyeleri seçildi.

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından bu hafta içinde Spor Toto 2. ve 3. Lig kulüplerine yönelik düzenlenen Profesyonel Kurul toplantılarında, bu liglerin temsilcileri belirlendi.

TFF, Spor Toto 2. Lig kulüplerinin kendi aralarında yaptığı seçim sonucunda, temsilciler şu şekilde oluştu;
Kırmızı Grup; Kızılcahamamspor Kulübü Başkanı Zeynep Bekçe, Alanyaspor Kulübü Başkanı Hasan Çavuşoğlu ve Denizli Belediyespor Kulübü Başkanı Tanju Beştaş

Beyaz Grup ise; Gaziosmanpaşaspor Kulübü Başkanı Mehmet Öztürk, Konya Şekerspor Kulübü Başkanı Yavuz Erence ve Tepecikspor Kulübü Başkanı Osman Eyüpoğlu.

İLGİNİZİ ÇEKECEBİLİR