Şanlıurfaspor- Turgutluspor Maçı

Şanlıurfaspor’un İlk 11’i: 1. ZİYA AYDIN,2. İZZET KAYA,5. SEDAT YEŞİLKAYA,6. MUHAMMET ŞEKER,9. AHMET GÜVEN,11. SAMİ İZCİCAN,20. MEHMET TÜRKMEHMET,23. YİĞİTCAN ERDOĞAN,25. MUSTAFA KORAY AVCI,58. ADEM SARI,63. RAMAZAN SAL  

Turgutluspor’un İlk 11’i: 16. SÜLEYMAN KÜÇÜK,2. TOLGA DOĞANTEZ,4. İSMAİL KONUK,6. LEVENT KARTOP,99. BURAK KARADUMAN,11. YOUSSEF YEŞİLMEN,12. CAN ERDEM,21. BARIŞ KOL,28. HÜSEYİN KUDAY,61. BERKAN YILDIRIM,87. AHMET SAĞLAM  

İlk Yarıdan Canlı Anlatım:

 

1.Dk Karşılaşma rakip takım oyuncularının vuruşu ile başladı.

 

4.Dk Şanlıurfaspor’da forma giyen oyuncuların maça büyük bir önem gösterdikleri ve kontra atak yaparak gol arayışında bulunuyor

 

6.Dk Kaleci Ziya bu hafta ki maçta da kendini gösteriyor.Rakip takım oyuncusu ile baş başa kalmasına rağmen futbolcunun atmış olduğu şutu başarılı bir şekilde kurtardı.

 

10.Dk Rakip takım oyuncusu Youssef Yeşilmen sakatlık tehlikesi geçirerek saha dışında tedavi gördü.

 

16.Dk Şanlıurfaspor mutlak golü kaçırdı.Rakip takım ceza sahası içerisinde 4 tane Şanlıurfasporlu oyuncuya 2 numaralı İzzet kötü bir orta açarak topu savunmaya kaptırdı.

 

18.Dk Şanlıurfaspor tehlikeli bir serbest vuruştan savunmanın desteği ile kurtuldu.

 

22.Dk Türkmehmet’ten başarısız bir köşe vuruşu geldi.Kornel vuruşunu kullanan Mehmet Türkmehmet başarılı bir orta açamayarak topu rakip savunmasına kazandırttı.

 

23.Dk Koray’dan başarılı vuruş fakat kaleci Süleyman topu ağlarla buluşturmak istemedi.

 

26.Dk Adem ile Türkmehmet’in ikili paslaşmaları golü elde ettiremedi.Orta sahanın ilerisinde ikili paslaşmaya başlayarak ceza sahası içerise giren oyuncular topu kaleciye kaptırdı.

 

28.Dk Şanlıurfaspor’lu oyuncuların maçı gayet rahat oynadıkları göz önünde bulunurken maçıda rakip takım yarı sahasına yıktıkları belli ediyor.

 

32.Dk Taraftarlarınn hakemi kışkırtmaya yönelik tezahuratlarda bulundukları ve türbünde geçici süreliğine gerginlik yaşandığı bilgileri elimize ulaştı.

 

35.Dk Rakip takım oyuncusu Burak Karaduman saha içerisinde burnuna aldığı darbeden dolayı yerde kaldı.

 

35.Dk Saha içerisinde gerginlik yaşandı.Rakip takım oyuncusu tolga Şanlıurfaspor antrenörlerinden biriyle laf dalaşına girerek gerginliğe yol açtı.Şanlıurfaspor’lu Adem Sarı Tolga’yı sakinleştirmeye çalşıyor.

 

35.Dk maçın hakemi Kemal Kılıç’ı yanına çağırarak uyarılarda bulundu.Bir sonraki hatalarında saha dışına çıkarılacaklarını söyledi.

 

40.Dk Şanlıurfaspor’lu oyuncuları ilk yarı bitmeden 3 puanlık golü bulma arayışına girdi.

45.Dk Karşılaşmanın hakemi tarafından ilk yarının sonuna 4 dakika eklendi.

 

45+1 Dk Koray’a yapılan sert hareket sonucu yerde kalan Şanlıurfaspor’un yıldız oyuncusu tedavi görerek oyuna geri döndü..Koray’a yapılan faul sonucu Şanlıurfaspor’a verilen serbest vuruşu değerlendiremeyen oyuncular topu kalecinin kucağına attı.

 

45+4 Dk Karşılaşmanın hakemi ik yarının son düdüğünü çalarak devreyi bitirdi.

İkinci Yarıdan Canlı Anlatım:

 

46.Dk Şanlıurfaspor’lu oyuncuların topa vuruşu ile maçın ikinci yarısı başladı

 

49.Dk Kaleci Süleyman Şanlıurfaspor’lu oyuncuların gol atmasına adeta izin vermiyor.Yapılan tüm atakları kesen kaleci Süleyman gol atmalarına izin vermiyor.

 

52.Dk Sahada ikikci gerginlik çıktı.Koray Avcı ve Maçın hakemi tartışma çıkaran 2 oyuncuyu yanına alarak sakinleştirmeye çalşıyor fakat Mehmet Türkmehmet ve Levent Kartop hakemin kararı ile sarı kart gördü.

 

59.Dk Ahmet Güven Şanlıurfaspor’un beklediği golü attı.   

 

65.Dk Ahmet Güven’in golünden sonra statta bulunan tüm taraftarların hep bir ağızdan Şampiyaon Urfa nidalarıyla tezahurat getiriyorlar.

 

68.Dk Şanlıurfaspor’da oyuncu değişikliği gerçekleştirildi.Sakatlanması sonucu oyundan çıkması gereken Sami İzcican oyuncan çıkarken yerini Emre Yüksektepe’ye bırakıyor.    

 

80.Dk Şanlıurfaspor savunması elde ettikleri golden sonra 3 puanı alabilmek için daha fazla gayret göstererek rakip oyuncuların atak yapmalarına izin vermiyor.

 

90.Dk karşılaşamanın hakemi tarafından belirlenen karar ile maçın sonuna 4 dakika ilave zaman eklendi.

 

90+4 Dk Hakem karşılaşmanın son düdüğünü çalarak maçı bitirdi.

 

İLGİNİZİ ÇEKECEBİLİR