Vekil ÖZCAN Şanlıurfa Vakfını Ziyaret etti.

ÖZCAN, Yeni yönetime hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

TBMM İdare Amiri ve Şanlıurfa Milletvekili Halil ÖZCAN Şanlıurfa Vakfı Yönetim Kuruluna seçilen yeni yönetime hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Beraberinde Kısa adı “UYSAD”  olan “Uluslararası Yazarlar Sanatçılar Araştırmacı Gazeteciler Derneği” Başkanı ve İstanbul “URSİAD” İş Adamları Derneği koordinatörü Sıtkı ALOĞLU ile gelen ÖZCAN Vakıf Yönetim Kurulu Başkanı Emekli Korgeneral M.Kemal ALATAŞ, Vakıf Genel Sekreteri Mahmut NİMETOĞLU ve Vakıf Yönetim Kurulu Üyesi Halil POLAT tarafından karşılandı

.

Halil ÖZCAN yeni yönetimin Şanlıurfa için yapacağı her türlü çalışmada yanlarında olacaklarının sözünü verdi. Vakfa Burs için gelen yakın köylüsü öğrencilerle karşılaşan Sn.ÖZCAN onlarla bir süre sohbet ettikten sonra beraber fotoğraf çektirdi.

Vakıf Genel Başkanı M.Kemal ALATAŞ da hiçbir ayırım yapmadan tek amaçlarının Şanlıurfa’ya hizmet etmek ve vakfı Ankara’da bulunan ve Ankara’ya gelen her Urfalının bir evi haline getirmektir. Her Urfalı Vakfı desteklemek zorundadır.

UYSAD Başkanı ve İstanbul URSİAD İş Adamları Derneği koordinatörü Sıtkı ALOĞLU da İstanbul'daki İş adamları Derneği URSİAD adına burada olduğunu, Cemiyeti önemsediğini, Kemal bey ve yönetimini tebrik ettiğini,Vakfın değerini bilmemiz gerektiğini, bunun için İstanbul’da faaliyet gösteren Şanlıurfa ile ilgili STK’larla sıkı bir işbirliğine hazır olduklarını, Vakıf Başkanımızın İstanbul’a gelmesi halinde bir toplantı organize edebileceklerini ifade etti.

İLGİNİZİ ÇEKECEBİLİR