Başkan AĞAN: Sahada olmaya devam edeceğiz

Başkan AĞAN: Sahada olmaya devam edeceğiz

AK PARTİ KARAKÖPRÜ İLÇE BAŞKANI SAİT AĞAN ; BİZ HER ZAMAN VATANDAŞLARIMIZ İLE BİR VE BERABER OLMAYA DEVAM EDİYORUZ.

Başkan Ağan ; Bizi ayıran en önemli özellik, seçimlerin hemen ardından Teşkilatımız ve belediyemiz ile beraber her zaman sahadayız, sahada olmaya devam edeceğiz. Vatandaşlarımız da bunu görüyor ve 20 yıldır olduğu gibi partimize güveniyor. Sahadan aldığımız talep, şikayet ve önerileri ,İlgili kurumlarımıza paylaşıp çözüme kavuşturuyoruz.'' dedi.

Başkan Ağan ; İktididarda Kaldığımız 20.Yıl boyunca  her fırsatta partimiz olarak Karaköprülü hemşerilerimiz ve esnafımızı ziyaret ederek onların taleplerini, önerilerini dinlemeye dikkat ettik. Çünkü hepimiz  Karaköprü’de yaşıyoruz ve bu ilçeyi kalkındırmanın yolu birlikte hareket etmekten geçiyor.

Belediye başkanımız ve teşkilatlarımız ile beraber vatandaşlarımız ve esnafımızla bir araya gelerek, fikir alışverişi yapmaya devam edeceğiz. Karaköprü’müzü hep birlikte çalışarak Güneydoğu’nun parlayan yıldızı haline getireceğiz. Esnafımıza bize gösterdikleri teveccüh ve verdikleri destek için gönülden teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Esnaf ,Ev,Kırsal –Merkez Mahallelerimiz ve vatandaş ziyaretlerini sürdüreceklerini söyleyen Başkan Ağan ;  2023 yıllına kadar   Cumhurbaşkanımız /Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan Liderliğinde  sıkmadık el, girmedik gönül bırakmamak için gece gündüz çalışacaklarını sözlerine ekledi.İLGİNİZİ ÇEKECEBİLİR