BAŞKAN BAYDİLLİ: “ŞANLIURFA’YI BİRLİK VE BERABERLİKLE KALKINDIRACAĞIZ”

BAŞKAN BAYDİLLİ: “ŞANLIURFA’YI BİRLİK VE BERABERLİKLE KALKINDIRACAĞIZ”

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli AK Parti Karaköprü İlçe 7. Olağan Kongresine katılırken, yaptığı konuşmada Karaköprü’ de yapılan çalışmaları anlattı.

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli AK Parti Karaköprü İlçe 7. Olağan Kongresine katılırken, yaptığı konuşmada Karaköprü’ de yapılan çalışmaları anlattı. Başkan Baydilli, Karaköprü’yü ve Şanlıurfa’yı tüm siyasi teşkilatlanma olarak birlik ve beraberlik içerisinde kalkındıracaklarına inandıklarını kaydetti.

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli AK Parti Karaköprü İlçe 7. Olağan Kongresine katıldı. Karaköprü YASEM kültür ve kongre salonunda yapılan kongreye Başkan Baydilli’nin yanı sıra AK Parti MKYK Üyesi Vildan Polat, AK Parti İl Başkanı Bahattin Yıldız, İl Koordinatörü Orhan Karasayar, Ak Parti Şanlıurfa Milletvekilleri Mehmet Ali Cevheri, Ahmet Akaty, Halil Özşavlı ve Z. Gülender Açanal, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş ile il ve ilçe teşkilatı üyeleri katıldı.

Koronavirüs tedbirleri kapsamında alınan önlemlerle gerçekleşen kongrede Ak Parti Karaköprü İlçe Başkanı Sait Ağan güven tazeleyerek tekrar ilçe başkanı seçildi.

Kongre Divan Başkanlığı’nı İl Koordinatörü Orhan Karasayar yaparken açılışta Şehitler için bir dakikalık saygı duruşu yapılırken, İstiklal Marşı ile kongrenin açılışı yapıldı.

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli yaptığı konuşmada yeniden seçilerek güven tazeleyen İlçe Başkanı Sait Ağan’ı ve yeni yönetimini tebrik ederken, önceki yönetimde görev alan teşkilat üyelerine çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Başkan Baydilli şunları söyledi:

“Biz ilçe teşkilatımızla, milletvekillerimizle, meclis üyelerimizle birlikte ilçemizi kalkındırmak için çok çalıştık ve meyvesini de seçimlerde vatandaşımızdan yüzde 58 oy alarak topladık.

Karaköprü ilçemiz Şanlıurfa’nın en hızlı büyüyen ilçesi ve biz bu büyümenin verdiği yükümlülüğün bilinciyle birlikte Karaköprü’müzü ilmek ilmek işleyerek hizmetlerimizi yerine getirmeye çalışıyoruz. Vatandaşlarımıza en iyi şekilde hizmet vermek adına çalımalar, projeler yürütüyoruz. Bitmiş olan projelerimizin açılışını pandemi nedeniyle yapamadık ancak en kısa sürede hizmete sunacağız. Yeşil alan oranımızla yemyeşil bir Karaköprü oluşturmaya çalışıyoruz.

Biz sadece kendi ilçemizin değil bütün ilçelerimizin başarısıyla övünüyoruz. Büyükşehir Belediye Başkanımız öncülüğünde hep birlikte Şanlıurfa’ya güzel hizmetler yapacağımıza inanıyorum. Birlik ve beraberlik içerisinde sadece Şanlıurfa için çalışıp şehrimizin hak ettiği yerlere getirmek için tüm teşkilat olarak çalışıyoruz.

Ak Parti ile birlikte Şanlıurfa   eğitim, sağlık, yol ve diğer hizmetler anlamında çok önemli hizmetlere kavuştu. Şanlıurfa her zaman Ak Parti’ye güvendi ve oy verdi. Bunun sonucunda da çok önemli hizmetler gerçekleştiriliyor ve gerçekleştirilmeye devam edecek. Şanlıurfa’yı birlik ve beraberlikle kalkındıracağız, hak ettiği yere gelmesi için çalışmalarımızı sürdüreceğiz.”

Kongrede protokol konuşmalarının, faaliyet raporu ile bütçenin okunmasının ardından oylamaya geçildi. Mevcut İlçe Başkanı Sait Ağan tekrar ilçe başkanlığına seçildi.İLGİNİZİ ÇEKECEBİLİR