BÜYÜKŞEHİR ŞAİR SERDAR TUNCER'İ ŞANLIURFALILARLA BULUŞTURDU

BÜYÜKŞEHİR ŞAİR SERDAR TUNCER

ŞANLIURFALILAR ŞAİR-YAZAR TUNCER İLE ŞİİR TADINDA BİR GECE YAŞADILAR

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinin 'Şanlıurfa Edebiyat Günleri' etkinliğine katılmak üzere kente gelen Şair-Yazar- Tv Programcısı Serdar Tuncer, Şanlıurfalılarla buluştu. Şanlıurfalılara şiir tadında unutulmaz bir gece yaşatan Serdar Tuncer, Şanlıurfalıların etkinliğe olan ilgisine hayran kaldı.

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül'ün davetlisi olarak Şanlıurfa'ya gelen Şair-Yazar- Tv Programcısı Serdar Tuncer, Şanlıurfa Müzesi önünde 'Derdimiz Aşk' adlı şiir dinletisinde sahne aldı. Birbirinden güzel şiirlerini gecede Şanlıurfalılar için seslendiren Şair Tuncer, "Pandemi süreci boyunca hep sosyal medya üzerinden canlı yayınlarla hayranlarımızla buluştuk.  Ancak  Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesini tebrik ediyorum. Yeni normalleşmeye uygun düzenlenen etkinlik herkese örnek teşkil etmeli" dedi.

TUNCER: ŞANLIURFA, BU GECE TÜRKİYE'YE BİR MESAJ YOLLAMIŞTIR

Programına gösterilen ilgiden oldukça memnun olduğunu ifade eden Şair Serdar Tuncer, "Bir yıldır bizlerde, sizlerde  Türkiye'de baş gösteren korona virüs salgınıyla mücadele ediyoruz. Günlük yaşantımızı etkileyen bu salfın kültür sanat etkinliklerimizi de etkiledi. 8-9 aydır sosyal medya üzerinden yaptığımız programlar var. Ama bu akşam Şanlıurfa bir mesaj verdi. Eğer kenti kültür ve sanat ile buluşturmak isterseniz bu geçe düzenlenen etkinlik bunun bir göstergesidir" diye konuştu. 

Şiir gecesine eşi ile birlikte katılan Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ise gecede yaptığı konuşmada, davetini kırmayarak kente gelen Şair Yazar Serdar Tuncer, Recai Ağbaba ve ekibine teşekkür ederek geceye ilgi gösteren tüm Şanlıurfalılara minnettarlık duyduğunu söyledi.

Şanlıurfalılara şiir tadında bir gece yaşatan Şair Tuncer'i ve ekibini dinlemekten büyük keyif aldığının altını çizen Başkan Beyazgül, " Şairimiz bu gece bizi sandalyelerimize aşkla bağladı. Yerimizden kalkıp gidemedik. Şanlıurfa'da gerçekten hoş bir seda bıraktı.  Onu ve ekibini kentimizde ağırlamaktan mutluluk duyduk" dedi.

BAŞKAN BEYAZGÜL: GENÇ BİR EKİBİMİZ VAR AŞK İLE ÇALIŞIYORUZ VE YORULMUYORUZ

Özellikle hafta sonu düzenlenen etkinliklerde genç bir ekip ile çalıştıklarını kaydeden Başkan Beyazgül "Çoğunluğu genç bir ekip ile sahadayız.  Şanlıurfa için üretiyoruz. Şartlar ne olursa olsun mazeretler üretmek yerine hizmet etmek istiyoruz. Büyükşehir Belediyesinin tüm birimleri aynı şekilde çalışmasını sürdürüyor. Aşkla çalışıyoruz ve Aşk ile çalışan yorulmaz diyoruz" şeklinde konuştu. 

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül gecenin sonunda Şair, Yazar, Tv Yapımcısı Serdar Tuncer ve ekibine Şanlıurfa'ya özgü hediye takdiminde bulundu.

 İLGİNİZİ ÇEKECEBİLİR