BÜYÜKŞEHİR SANATÇI TUNCER'İ HEMŞEHRİLERİYLE BULUŞTURDU

BÜYÜKŞEHİR SANATÇI TUNCER

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, "Açık Hava Konserleri” etkinliklerinde Mahmut Tuncer ve Urfalı şiir yorumcularını vatandaşlarla buluşturdu.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, "Açık Hava Konserleri” etkinliklerinde Mahmut Tuncer ve Urfalı şiir yorumcularını vatandaşlarla buluşturdu. Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül etkinliği vatandaşlarla birlikte izledi.

Büyükşehir Belediyesi tarafından 'Açık Hava Etkinlikleri' kapsamında düzenlenen açık havada konser günlerinin bu haftaki konuğu, Şanlıurfalı sanatçı Mahmut Tuncer oldu. Sanatçı Tuncer öncesinde Urfalı şiir yorumcuları Mehmet Sadık Alican, Ömer Faruk Gözoğlu, İsmet Polat, Mehmet Emin Tapan ve Nusret Dağ şiirlerini seslendirdi.

 Şanlıurfa Müzesi önünde, yeni normale uygun olarak düzenlenen etkinlikte ilk Şanlıurfalı şiir yorumcuları sahne alarak birbirinden güzel şiirlerini Şanlıurfalılar için seslendirdiler. Ardından ünlü sanatçı Tuncer sahneye çıkarak hemşehrilerinin adeta gönüllerini fethederek unutulmaz bir gece yaşattı. 

Şanlıurfalılardan büyük alkış alan ünlü sanatçı Mahmut Tuncer, Büyükşehir Belediyesi'nin pandemi sürecinde düzenlediği etkinlikten dolayı başta Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’e ve ekibine teşekkür etti.  

Programın sonunda sahneye davet edilen Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ise davetini kırmayarak kente gelen Mahmut Tuncer'e teşekkür etti.

Başkan Beyazgül "Büyükşehir Belediyesi olarak bu güzel geceye katılımlarınızdan dolayı teşekkür ediyorum. Davetimizi kırmayarak etkinliğimize katılan Mahmut Tuncer kardeşimiz ile diğer Urfalı sanatçılarımız  gönül insanı ve yürekten sesleniyorlar hemşerilerine. Güzel ve neşeli bir gece geçirdik. Şiir yorumcularımızın da şiir etkinliği vardı ben onlara da ayrıca teşekkür ediyorum. Burası kültür şehri, burası  tarih şehri, burası müzik şehri. Bu yüzden kimi tutarsan kimi çıkarsan bu sahneye sesi güzel, sözü güzel ve gönlü güzel insanlardır” dedi. 

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül'e böylesi bir etkinliğe ev sahipliği yaptığı için teşekkür eden Sanatçı Tuncer, “ Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeynel Abidin Beyazgül, Şanlıurfa’ya beyazgülü atmış durumda. Sizlere bir hediye maiyetinde böyle güzel etkinlikler sunuyor, ona sonsuz teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Etkinliğin sonunda Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Sanatçı Mahmut Tuncer'e gecenin anısına mırra takımı hediye takdim etti.

 İLGİNİZİ ÇEKECEBİLİR