Karaköprü Belediyespor Bayrampaşaspor'a bileniyor

Karaköprü Belediyespor Bayrampaşaspor

Şanlıurfa Karbel Karaköprü Belediyespor, 3. hafta kendi sahasında ağırlayacağı Bayrampaşaspor hazırlıklarını sürdürüyor.

2020 / 2021 Futbol sezonunda TFF misli.com 3. Lig 4. gurupta zirve mücadelesi verecek olan Şanlıurfa temsilcisi Karaköprü Belediyespor, bu hafta kendi evinde konuk edeceği Bayrampaşaspor’a bileniyor.

Kulüp Başkanı Ahmet Kenan Kayral, Başkan Yardımcısı ve Genel Sayman Mehmet Nimetoğlu, Medya ve Tanıtım Sorumlusu Müslüm Abacıoğlu ile Alt Yapı Sorumlusu Ahmet Badıllı tarafından dikkatle izlenen ve

Teknik Direktör Mehmet Şansal’ın gözetiminde öncelikle kondisyon ağırlıklı antrenmanlarını sürdüren Karaköprü Belediyespor’da futbolcular, daha sonra çift kale maçta hocalarının gözüne girebilmek için adeta birbirleriyle yarıştılar.

Futbolcularımıza güveniyorum

Karaköprü Belediyespor Tesislerini düzenli olarak dezenfekte etmeye devam edeceklerini ve yeni sezon öncesinde de kulüpte yaşayanları Covid19 testinden geçirdiklerini hatırlatan Karbel Karaköprü Belediyespor Kulüp Başkanı Ahmet Kenan Kayral, “Bu sezon misli.com 3. lig 4. gurupta mücadele edecek olan Şanlıurfa temsilcisi takımımız Karbel Karaköprü Belediyespor’un sezonun ilk maçında rakibi Silivrispor’du. İlk golü atan taraf olmamıza rağmen galibiyeti koruyamadık ve rakibimize 1 altın puan hediye ettik. Bu hafta oynayacağımız maçta Bayrampaşaspor’u rahatlıkla yeneceğimize inanıyorum. Futbolcularımıza güveniyorum. Bu arada her zaman söylediğimiz gibi, bizim için insan sağlığı önceliklidir. Takıma birkaç takviye ile daha yapabiliriz. Sporcularımızın, tüm çalışanlarımızın sağlığını ön planda tutarak yolumuza emin adımlarla devam edeceğiz” dedi.

Karaköprü Belediyespor Başkan Yardımcısı ve Genel Sayman Mehmet Nimetoğlu da, takımdaki futbolcuların her geçen gün biraz daha iyi oynayacaklarına inandığını, futbolcuların antrenmandaki gayretlerinin yönetim olarak takımın başarılı olacağına dair umutlarını arttırdığını söyledi.

Karaköprü Belediyespor Alt Yapı Sorumlusu Ahmet Badıllı ise, özellikle genç futbolcuların her geçen gün biraz daha iyi olacaklarını gördüğünü ve tecrübeli futbolcularla uyumlu oynamaları halinde takımın her maçta puan alabileceklerine inandığını belirtti.

Bizim için futbolcularımızın hepsi de çok kıymetli ve değerlidir

Takıma birkaç takviye ile daha da güçlendirilecek olan Karaköprü Belediyesporlu futbolcuların azim ve kendilerine güvenle çıkacakları her maçı rahatlıkla kazanacaklarına inandıklarını, Şanlıurfalı –Karaköprülü herkesin takımlarına destek olmalarını arzu ettiklerini belirten Karaköprü Belediyespor Medya ve Tanıtım Sorumlusu Müslüm Abacıoğlu da, “Birlik ve beraberlik içersinde herkes iyi bildiği her konuda fikrini ortaya koyarak bu işin üstesinden gelecek ve değerli futbolcularımızın da gayretiyle Karaköprü Belediyespor’umuzu en iyi yerlere getirme gayreti içersinde olacağımızdan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Antrenmanlarda göz dolduran Ozan Can Dursun’un maçlarda da aynı performansı göstermesi halinde bir değil birkaç gol atabileceğine, takım arkadaşlarının da kendisini her zaman destekleyeceğine inanıyoruz. İlk maçımızda takımının golünü atan Umut Aslan kardeşimizin de her maçta gol atmasını beklediğimizi bilmesini istiyoruz. Bizim için futbolcularımızın hepsi de çok kıymetli ve değerlidir. Hocalarının direktifleri doğrultusunda oynar ve biraz da gayret gösterirlerse her maçı galip tamamlarız diye düşünüyorum. Tabiki kalecimiz, defans oyuncularımız ve orta saha sporcularımıza da çok iş düşüyor. Futbol takım işidir” diye konuştu.

 İLGİNİZİ ÇEKECEBİLİR