Cumhurbaşkanı Erdoğan: Biz kazanırsak kimse kaybetmeyecek

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, seçimi kazandıkları takdirde bu ülkede hiç kimsenin kaybetmeyeceğini belirterek, "Yatırımsa yatırımını yapacak, istihdamsa istihdamını sağlayacak." dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 2 televizyonun ortak yayınındagündeme ilişkin açıklamalarda bulundu, soruları yanıtladı.

"BİZ KAZANIRSAK KİMSE KAYBETMEYECEK"

Erdoğan, seçimi kazandıkları takdirdebu ülkede hiç kimsenin kaybetmeyeceğini belirterek, şunları kaydetti:

Terör örgütleriyle olan mücadelemizde çok iyi konuma geldik. Güneydoğu'yu Doğu'yu düşünün. Eskiden Diyarbakır'da akşam sokağa çıkamazdınız. Buraya terörle mücadele sonucu gelindi. Önceden bu bölgelere yatırım olmuyordu. Terör korkusu kenara çekilince, yatırımcı da 'yatırım yaparım' diyor. Biz kazandığımızda bu ülkede kimse kaybetmeyecek. Yatırımsa yatırımını yapacak. İstihdamsa istihdamını sağlayacak. Turizmin en büyük yatırım dönemi bizim dönemimiz oldu. Turizmde hedefi 100 milyar dolar olarak ortaya koyduk. Bakanım Mehmet Bey, ciddi başarı ortaya koydu. Ciddi sıkıntılara rağmen. Siyasetin doğasında rekabet var. Biz her alanda bu rekabeti teşvik ettik. Rekabeti ortaya koyarsanız yarış başlar. Yarış da bizeTürkiye'de ciddi adımlar atmayı getirdi.


BİHAHaber Kaynak : Bizim Haber Ajansı

İLGİNİZİ ÇEKECEBİLİR